XC6SLX45T-3FG484C

Сликата е за референца, ве молиме контактирајте не за да ја добиете вистинската слика

Производител Дел

XC6SLX45T-3FG484C

Производителот
Xilinx
Опис
IC FPGA 296 I/O 484FBGA
Категорија
интегрирани кола
Семејство
вградено - fpgas (низа од порти што може да се програмира на терен)
Серии
-
На залиха
0
Листови со податоци онлајн
XC6SLX45T-3FG484C PDF
Истражување
 • серија:Spartan®-6 LXT
 • пакет:Tray
 • статус на дел:Active
 • број на лаборатории/clbs:3411
 • број на логички елементи/ќелии:43661
 • вкупно овен битови:2138112
 • број на i/o:296
 • број на порти:-
 • напон - напојување:1.14V ~ 1.26V
 • тип на монтирање:Surface Mount
 • Работна температура:0°C ~ 85°C (TJ)
 • пакет / куќиште:484-BBGA
 • добавувач уред пакет:484-FBGA (23x23)
Испорака Период на испорака За деловите што се на залиха, нарачките се проценуваат да се испорачаат за 3 дена.
Ние испраќаме нарачки еднаш дневно околу 17 часот, освен недела.
Откако ќе се испрати, проценетото време за испорака зависи од долунаведените курири што сте ги избрале.
DHL Express, 3-7 работни дена
DHL e-commerce, 12-22 работни дена
FedEx меѓународен приоритет, 3-7 работни дена
EMS, 10-15 работни дена
регистрирана воздушна пошта, 15-30 работни дена
Цени за испорака Цените за испорака за вашата нарачка може да се најдат во количката.
Опција за испорака Обезбедуваме меѓународен превоз со DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express и регистрирана воздушна пошта.
Следење на испорака Ќе ве известиме по е-пошта со број за следење штом ќе се испрати нарачката.
Можете исто така да го најдете бројот за следење во историјата на нарачки.
Враќање / Гаранција Враќање Враќањата вообичаено се прифаќаат кога ќе се завршат во рок од 30 дена од датумот на испораката, ве молиме контактирајте со службата за корисници за овластување за враќање.
Деловите треба да бидат неискористени и во оригинално пакување.
Клиентот треба да ја преземе одговорноста за испораката.
Гаранција Сите купувања доаѓаат со политика за враќање на пари од 30 дена, плус 90-дневна гаранција за какви било производствени дефекти.
Оваа гаранција нема да важи за кој било предмет каде што дефектите се предизвикани од неправилно склопување на клиентот, неуспехот од страна на клиентот да ги следи упатствата, модификација на производот, небрежност или неправилно работење

Препорака за Вас

Слика Број на дел Опис Акции Единечната цена Купи
EP4CE75F29I7

EP4CE75F29I7

Intel

IC FPGA 426 I/O 780FBGA

На залиха: 0

$377.07000

XCKU115-1FLVD1924C

XCKU115-1FLVD1924C

Xilinx

IC FPGA 832 I/O 1924FCBGA

На залиха: 0

$5660.46000

SCX6206TQM/V2/NOPB

SCX6206TQM/V2/NOPB

Rochester Electronics

MOS GATE ARRAY

На залиха: 0

$12.22000

M2GL090-FGG484

M2GL090-FGG484

Roving Networks / Microchip Technology

IC FPGA 267 I/O 484FBGA

На залиха: 0

$130.12067

LCMXO3LF-1300C-6BG256C

LCMXO3LF-1300C-6BG256C

Lattice Semiconductor

IC FPGA 206 I/O 256CABGA

На залиха: 0

$8.82697

A3P600-2FG144

A3P600-2FG144

Roving Networks / Microchip Technology

IC FPGA 97 I/O 144FBGA

На залиха: 0

$45.78013

5CEBA4F17C6N

5CEBA4F17C6N

Intel

IC FPGA 128 I/O 256FBGA

На залиха: 0

$78.84800

10M25DAF484C8G

10M25DAF484C8G

Intel

IC FPGA 360 I/O 484FBGA

На залиха: 0

$54.60000

LFE3-150EA-8FN672C

LFE3-150EA-8FN672C

Lattice Semiconductor

IC FPGA 380 I/O 672FPBGA

На залиха: 0

$168.70050

EP2S130F1020I4

EP2S130F1020I4

Altera (Intel)

IC FPGA 742 I/O 1020FBGA

На залиха: 0

$10347.71250

Категорија на производи

Top