XC4VLX200-11FFG1513C

Сликата е за референца, ве молиме контактирајте не за да ја добиете вистинската слика

Производител Дел

XC4VLX200-11FFG1513C

Производителот
Xilinx
Опис
IC FPGA 960 I/O 1513FCBGA
Категорија
интегрирани кола
Семејство
вградено - fpgas (низа од порти што може да се програмира на терен)
Серии
-
На залиха
0
Листови со податоци онлајн
XC4VLX200-11FFG1513C PDF
Истражување
 • серија:Virtex®-4 LX
 • пакет:Tray
 • статус на дел:Active
 • број на лаборатории/clbs:22272
 • број на логички елементи/ќелии:200448
 • вкупно овен битови:6193152
 • број на i/o:960
 • број на порти:-
 • напон - напојување:1.14V ~ 1.26V
 • тип на монтирање:Surface Mount
 • Работна температура:0°C ~ 85°C (TJ)
 • пакет / куќиште:1513-BBGA, FCBGA
 • добавувач уред пакет:1513-FCBGA (40x40)
Испорака Период на испорака За деловите што се на залиха, нарачките се проценуваат да се испорачаат за 3 дена.
Ние испраќаме нарачки еднаш дневно околу 17 часот, освен недела.
Откако ќе се испрати, проценетото време за испорака зависи од долунаведените курири што сте ги избрале.
DHL Express, 3-7 работни дена
DHL e-commerce, 12-22 работни дена
FedEx меѓународен приоритет, 3-7 работни дена
EMS, 10-15 работни дена
регистрирана воздушна пошта, 15-30 работни дена
Цени за испорака Цените за испорака за вашата нарачка може да се најдат во количката.
Опција за испорака Обезбедуваме меѓународен превоз со DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express и регистрирана воздушна пошта.
Следење на испорака Ќе ве известиме по е-пошта со број за следење штом ќе се испрати нарачката.
Можете исто така да го најдете бројот за следење во историјата на нарачки.
Враќање / Гаранција Враќање Враќањата вообичаено се прифаќаат кога ќе се завршат во рок од 30 дена од датумот на испораката, ве молиме контактирајте со службата за корисници за овластување за враќање.
Деловите треба да бидат неискористени и во оригинално пакување.
Клиентот треба да ја преземе одговорноста за испораката.
Гаранција Сите купувања доаѓаат со политика за враќање на пари од 30 дена, плус 90-дневна гаранција за какви било производствени дефекти.
Оваа гаранција нема да важи за кој било предмет каде што дефектите се предизвикани од неправилно склопување на клиентот, неуспехот од страна на клиентот да ги следи упатствата, модификација на производот, небрежност или неправилно работење

Препорака за Вас

Слика Број на дел Опис Акции Единечната цена Купи
A54SX16A-1TQG100I

A54SX16A-1TQG100I

Roving Networks / Microchip Technology

IC FPGA 81 I/O 100TQFP

На залиха: 0

$105.66456

EPF10K130EQC240-1

EPF10K130EQC240-1

Rochester Electronics

LOADABLE PLD, 0.3NS PQFP240

На залиха: 36

$489.40000

5SGXMA3E1H29I2G

5SGXMA3E1H29I2G

Intel

IC FPGA 360 I/O 780HBGA

На залиха: 0

$5634.75000

LCMXO640C-4FTN256C

LCMXO640C-4FTN256C

Lattice Semiconductor

IC FPGA 159 I/O 256FTBGA

На залиха: 0

$13.95000

LCMXO3L-2100E-6MG324C

LCMXO3L-2100E-6MG324C

Lattice Semiconductor

IC FPGA 268 I/O 324CSFBGA

На залиха: 0

$6.44798

10M16DCF484C8G

10M16DCF484C8G

Intel

IC FPGA 320 I/O 484FBGA

На залиха: 277

$46.08000

XC4VFX12-10FFG668I

XC4VFX12-10FFG668I

Xilinx

IC FPGA 320 I/O 668FCBGA

На залиха: 0

$260.00000

EP3SE50F780C3G

EP3SE50F780C3G

Intel

IC FPGA 488 I/O 780FBGA

На залиха: 0

$1472.94000

XA7A15T-1CSG324Q

XA7A15T-1CSG324Q

Xilinx

IC FPGA 210 I/O 324CSBGA

На залиха: 0

$45.85000

ICE5LP2K-CM36ITR1K

ICE5LP2K-CM36ITR1K

Lattice Semiconductor

IC FPGA 26 I/O 36UCFBGA

На залиха: 0

$3.77000

Категорија на производи

Top