XC5VLX50T-3FFG1136C

Сликата е за референца, ве молиме контактирајте не за да ја добиете вистинската слика

Производител Дел

XC5VLX50T-3FFG1136C

Производителот
Xilinx
Опис
IC FPGA 480 I/O 1136FCBGA
Категорија
интегрирани кола
Семејство
вградено - fpgas (низа од порти што може да се програмира на терен)
Серии
-
На залиха
0
Листови со податоци онлајн
XC5VLX50T-3FFG1136C PDF
Истражување
 • серија:Virtex®-5 LXT
 • пакет:Tray
 • статус на дел:Active
 • број на лаборатории/clbs:3600
 • број на логички елементи/ќелии:46080
 • вкупно овен битови:2211840
 • број на i/o:480
 • број на порти:-
 • напон - напојување:0.95V ~ 1.05V
 • тип на монтирање:Surface Mount
 • Работна температура:0°C ~ 85°C (TJ)
 • пакет / куќиште:1136-BBGA, FCBGA
 • добавувач уред пакет:1136-FCBGA (35x35)
Испорака Период на испорака За деловите што се на залиха, нарачките се проценуваат да се испорачаат за 3 дена.
Ние испраќаме нарачки еднаш дневно околу 17 часот, освен недела.
Откако ќе се испрати, проценетото време за испорака зависи од долунаведените курири што сте ги избрале.
DHL Express, 3-7 работни дена
DHL e-commerce, 12-22 работни дена
FedEx меѓународен приоритет, 3-7 работни дена
EMS, 10-15 работни дена
регистрирана воздушна пошта, 15-30 работни дена
Цени за испорака Цените за испорака за вашата нарачка може да се најдат во количката.
Опција за испорака Обезбедуваме меѓународен превоз со DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express и регистрирана воздушна пошта.
Следење на испорака Ќе ве известиме по е-пошта со број за следење штом ќе се испрати нарачката.
Можете исто така да го најдете бројот за следење во историјата на нарачки.
Враќање / Гаранција Враќање Враќањата вообичаено се прифаќаат кога ќе се завршат во рок од 30 дена од датумот на испораката, ве молиме контактирајте со службата за корисници за овластување за враќање.
Деловите треба да бидат неискористени и во оригинално пакување.
Клиентот треба да ја преземе одговорноста за испораката.
Гаранција Сите купувања доаѓаат со политика за враќање на пари од 30 дена, плус 90-дневна гаранција за какви било производствени дефекти.
Оваа гаранција нема да важи за кој било предмет каде што дефектите се предизвикани од неправилно склопување на клиентот, неуспехот од страна на клиентот да ги следи упатствата, модификација на производот, небрежност или неправилно работење

Препорака за Вас

Слика Број на дел Опис Акции Единечната цена Купи
XC6SLX16-3CSG225C

XC6SLX16-3CSG225C

Xilinx

IC FPGA 160 I/O 225CSBGA

На залиха: 0

$29.12000

EP3C40F484C8

EP3C40F484C8

Intel

IC FPGA 331 I/O 484FBGA

На залиха: 0

$151.98000

1ST250EY2F55I2LG

1ST250EY2F55I2LG

Intel

IC FPGA STRATIX 10 2912FBGA

На залиха: 0

$93022.50000

10AX048K3F35I2LG

10AX048K3F35I2LG

Intel

IC FPGA 396 I/O 1152FBGA

На залиха: 0

$4324.50000

LCMXO2-4000HE-5FG484C

LCMXO2-4000HE-5FG484C

Lattice Semiconductor

IC FPGA 278 I/O 484FBGA

На залиха: 0

$24.87017

10AX032H2F35I2LG

10AX032H2F35I2LG

Intel

IC FPGA 384 I/O 1152FBGA

На залиха: 0

$2433.00000

XC5VLX155T-1FFG1136C

XC5VLX155T-1FFG1136C

Xilinx

IC FPGA 640 I/O 1136FCBGA

На залиха: 0

$3399.72000

5SGXEA7K3F40I4G

5SGXEA7K3F40I4G

Intel

IC FPGA 696 I/O 1517FBGA

На залиха: 0

$7916.70000

5SGXMA4H1F35C2LG

5SGXMA4H1F35C2LG

Intel

IC FPGA 552 I/O 1152FBGA

На залиха: 0

$7510.80000

EPF10K50EQC208-3

EPF10K50EQC208-3

Rochester Electronics

LOADABLE PLD, 0.8NS PQFP208

На залиха: 315

$110.40000

Категорија на производи

Top