TAS5110DAP

Сликата е за референца, ве молиме контактирајте не за да ја добиете вистинската слика

Производител Дел

TAS5110DAP

Производителот
Rochester Electronics
Опис
AUDIO AMPLIFIER
Категорија
интегрирани кола
Семејство
линеарни - засилувачи - аудио
Серии
-
На залиха
706
Листови со податоци онлајн
-
Истражување
 • серија:Equibit™
 • пакет:Tube
 • статус на дел:Obsolete
 • тип:Class D
 • излезен тип:2-Channel (Stereo)
 • максимална излезна моќност x канали @ оптоварување:50W x 2 @ 6Ohm
 • напон - напојување:3V ~ 3.6V
 • карактеристики:Digital Inputs, Mute, Short-Circuit and Thermal Protection, Shutdown
 • тип на монтирање:Surface Mount
 • Работна температура:0°C ~ 70°C (TA)
 • добавувач уред пакет:32-HTSSOP
 • пакет / куќиште:32-PowerTSSOP (0.240", 6.10mm Width)
Испорака Период на испорака За деловите што се на залиха, нарачките се проценуваат да се испорачаат за 3 дена.
Ние испраќаме нарачки еднаш дневно околу 17 часот, освен недела.
Откако ќе се испрати, проценетото време за испорака зависи од долунаведените курири што сте ги избрале.
DHL Express, 3-7 работни дена
DHL e-commerce, 12-22 работни дена
FedEx меѓународен приоритет, 3-7 работни дена
EMS, 10-15 работни дена
регистрирана воздушна пошта, 15-30 работни дена
Цени за испорака Цените за испорака за вашата нарачка може да се најдат во количката.
Опција за испорака Обезбедуваме меѓународен превоз со DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express и регистрирана воздушна пошта.
Следење на испорака Ќе ве известиме по е-пошта со број за следење штом ќе се испрати нарачката.
Можете исто така да го најдете бројот за следење во историјата на нарачки.
Враќање / Гаранција Враќање Враќањата вообичаено се прифаќаат кога ќе се завршат во рок од 30 дена од датумот на испораката, ве молиме контактирајте со службата за корисници за овластување за враќање.
Деловите треба да бидат неискористени и во оригинално пакување.
Клиентот треба да ја преземе одговорноста за испораката.
Гаранција Сите купувања доаѓаат со политика за враќање на пари од 30 дена, плус 90-дневна гаранција за какви било производствени дефекти.
Оваа гаранција нема да важи за кој било предмет каде што дефектите се предизвикани од неправилно склопување на клиентот, неуспехот од страна на клиентот да ги следи упатствата, модификација на производот, небрежност или неправилно работење

Препорака за Вас

Слика Број на дел Опис Акции Единечната цена Купи
PAM8901JER

PAM8901JER

Zetex Semiconductors (Diodes Inc.)

IC AMP CLASS AB STER 35MW 16TQFN

На залиха: 0

$0.33814

BD5423MUV-E2

BD5423MUV-E2

ROHM Semiconductor

IC AMP D STEREO 17W VQFN048V7070

На залиха: 1.500

$4.43610

LA4422-E

LA4422-E

Rochester Electronics

AUDIO AMPLIFIER SE 1CH

На залиха: 0

$0.55000

LMV1012UP-07/NOPB

LMV1012UP-07/NOPB

Texas

IC AMP CLASS AB MONO 4DSBGA

На залиха: 0

$0.67469

TDF8541JS/N3,512

TDF8541JS/N3,512

NXP Semiconductors

IC AMP CLSS AB QUAD 64W 27DBSMSP

На залиха: 0

$7.36121

TAS5760LDDCAR

TAS5760LDDCAR

Rochester Electronics

TAS5760LD CLOSED LOOP I2S INPUT

На залиха: 88.000

$2.65000

MAX9721CETC

MAX9721CETC

Rochester Electronics

STEREO HEADPHONE AMPLIFIER

На залиха: 56.368

$1.07000

STPA002HSD-48X

STPA002HSD-48X

STMicroelectronics

ABD AUDIO & POWER

На залиха: 0

$8.02790

MAX9877EBP+G45

MAX9877EBP+G45

Rochester Electronics

LOW RF SUSCEPTIBILITY MONO AUDIO

На залиха: 1.468

$1.36000

NJW1280RB2-TE1

NJW1280RB2-TE1

New Japan Radio (NJR)

HIGH CAPACITANCE PIEZO-SOUNDER D

На залиха: 2.771

$1.56000

Категорија на производи

Top