M74HC4851YTTR

Сликата е за референца, ве молиме контактирајте не за да ја добиете вистинската слика

Производител Дел

M74HC4851YTTR

Производителот
STMicroelectronics
Опис
IC MUX/DEMUX SINGLE 8:1 16TSSOP
Категорија
интегрирани кола
Семејство
интерфејс - аналогни прекинувачи, мултиплексери, демултиплексери
Серии
-
На залиха
0
Листови со податоци онлајн
M74HC4851YTTR PDF
Истражување
 • серија:Automotive, AEC-Q100
 • пакет:Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT)
 • статус на дел:Active
 • прекинувач коло:-
 • коло на мултиплексер/демултиплексер:8:1
 • број на кола:1
 • отпор во состојба (макс):195Ohm
 • совпаѓање канал-канал (дрон):3Ohm
 • напон - напојување, единечно (v+):2V ~ 6V
 • напон - напојување, двоен (v±):-
 • време на префрлување (тон, исклучување) (макс):-
 • - 3db пропусен опсег:-
 • вбризгување на полнење:-
 • капацитивност на каналот (cs (исклучено), cd (исклучено)):6.7pF, 22pF
 • струја - истекување (е(исклучено)) (макс):100nA
 • вкрстување:-
 • Работна температура:-55°C ~ 125°C (TA)
 • тип на монтирање:Surface Mount
 • пакет / куќиште:16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
 • добавувач уред пакет:16-TSSOP
Испорака Период на испорака За деловите што се на залиха, нарачките се проценуваат да се испорачаат за 3 дена.
Ние испраќаме нарачки еднаш дневно околу 17 часот, освен недела.
Откако ќе се испрати, проценетото време за испорака зависи од долунаведените курири што сте ги избрале.
DHL Express, 3-7 работни дена
DHL e-commerce, 12-22 работни дена
FedEx меѓународен приоритет, 3-7 работни дена
EMS, 10-15 работни дена
регистрирана воздушна пошта, 15-30 работни дена
Цени за испорака Цените за испорака за вашата нарачка може да се најдат во количката.
Опција за испорака Обезбедуваме меѓународен превоз со DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express и регистрирана воздушна пошта.
Следење на испорака Ќе ве известиме по е-пошта со број за следење штом ќе се испрати нарачката.
Можете исто така да го најдете бројот за следење во историјата на нарачки.
Враќање / Гаранција Враќање Враќањата вообичаено се прифаќаат кога ќе се завршат во рок од 30 дена од датумот на испораката, ве молиме контактирајте со службата за корисници за овластување за враќање.
Деловите треба да бидат неискористени и во оригинално пакување.
Клиентот треба да ја преземе одговорноста за испораката.
Гаранција Сите купувања доаѓаат со политика за враќање на пари од 30 дена, плус 90-дневна гаранција за какви било производствени дефекти.
Оваа гаранција нема да важи за кој било предмет каде што дефектите се предизвикани од неправилно склопување на клиентот, неуспехот од страна на клиентот да ги следи упатствата, модификација на производот, небрежност или неправилно работење

Препорака за Вас

Слика Број на дел Опис Акции Единечната цена Купи
NLAST4052DTR2

NLAST4052DTR2

Rochester Electronics

DIFFERENTIAL MUX, 4 CHANNEL

На залиха: 6.875

$0.22000

TS5A4597DBVR

TS5A4597DBVR

Texas

IC SWITCH SPST SOT23-5

На залиха: 1.721

$0.43000

MAX4665ESE+T

MAX4665ESE+T

Maxim Integrated

IC SWITCH QUAD SPST 16SOIC

На залиха: 7.500

$3.96500

DG418BDY-T1-E3

DG418BDY-T1-E3

Vishay / Siliconix

IC ANALOG SWITCH SPST 8SOIC

На залиха: 2.358

$2.97000

NLAS44599DTR2G

NLAS44599DTR2G

Rochester Electronics

DPDT, 2 FUNC, 2 CHANNEL, CMOS

На залиха: 19.236

$0.67000

MAX4537CEE

MAX4537CEE

Rochester Electronics

QUAD SPST ANALOG SWITCH

На залиха: 964

$1.49000

MC74LVXT4066DTRG

MC74LVXT4066DTRG

Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor

IC MUX/DEMUX QUAD 1X1 14TSSOP

На залиха: 4.974

$0.74000

MAX4521CEE+T

MAX4521CEE+T

Maxim Integrated

IC SWITCH QUAD SPST 16QSOP

На залиха: 0

$1.31300

CD74HC4061E

CD74HC4061E

Rochester Electronics

CD74HC4061E

На залиха: 0

$0.25000

DG411DY+T

DG411DY+T

Maxim Integrated

IC SWITCH QUAD SPST 16SOIC

На залиха: 0

$2.87300

Категорија на производи

Top