VIPER17LN

Сликата е за референца, ве молиме контактирајте не за да ја добиете вистинската слика

Производител Дел

VIPER17LN

Производителот
STMicroelectronics
Опис
IC OFFLINE CONV PWM OVP OCP 8DIP
Категорија
интегрирани кола
Семејство
pmic - наизменична струја конвертори, офлајн преклопници
Серии
-
На залиха
70784
Листови со податоци онлајн
VIPER17LN PDF
Истражување
 • серија:VIPer™ plus
 • пакет:Tube
 • статус на дел:Active
 • излезна изолација:Isolated
 • внатрешни прекинувачи:Yes
 • напон - дефект:800V
 • топологија:Flyback
 • напон - стартување:14 V
 • напон - напојување (vcc/vdd):8.5V ~ 23.5V
 • работен циклус:70%
 • фреквенција - префрлување:60kHz
 • моќност (вати):10 W
 • заштита од дефекти:Current Limiting, Over Temperature, Over Voltage
 • контролни карактеристики:-
 • Работна температура:-40°C ~ 150°C (TJ)
 • пакет / куќиште:8-DIP (0.300", 7.62mm), 7 Leads
 • добавувач уред пакет:8-DIP
 • тип на монтирање:Through Hole
Испорака Период на испорака За деловите што се на залиха, нарачките се проценуваат да се испорачаат за 3 дена.
Ние испраќаме нарачки еднаш дневно околу 17 часот, освен недела.
Откако ќе се испрати, проценетото време за испорака зависи од долунаведените курири што сте ги избрале.
DHL Express, 3-7 работни дена
DHL e-commerce, 12-22 работни дена
FedEx меѓународен приоритет, 3-7 работни дена
EMS, 10-15 работни дена
регистрирана воздушна пошта, 15-30 работни дена
Цени за испорака Цените за испорака за вашата нарачка може да се најдат во количката.
Опција за испорака Обезбедуваме меѓународен превоз со DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express и регистрирана воздушна пошта.
Следење на испорака Ќе ве известиме по е-пошта со број за следење штом ќе се испрати нарачката.
Можете исто така да го најдете бројот за следење во историјата на нарачки.
Враќање / Гаранција Враќање Враќањата вообичаено се прифаќаат кога ќе се завршат во рок од 30 дена од датумот на испораката, ве молиме контактирајте со службата за корисници за овластување за враќање.
Деловите треба да бидат неискористени и во оригинално пакување.
Клиентот треба да ја преземе одговорноста за испораката.
Гаранција Сите купувања доаѓаат со политика за враќање на пари од 30 дена, плус 90-дневна гаранција за какви било производствени дефекти.
Оваа гаранција нема да важи за кој било предмет каде што дефектите се предизвикани од неправилно склопување на клиентот, неуспехот од страна на клиентот да ги следи упатствата, модификација на производот, небрежност или неправилно работење

Препорака за Вас

Слика Број на дел Опис Акции Единечната цена Купи
NCP1052ST136T3G

NCP1052ST136T3G

Rochester Electronics

SWITCHING REGULATOR, VOLTAGE-MOD

На залиха: 750.000

По нарачка: 750.000

$0.55000

LM5021MMX-1/NOPB

LM5021MMX-1/NOPB

Texas

IC PWM CTLR AC-DC CURR 8VSSOP

На залиха: 158.549

По нарачка: 158.549

$3.40000

UCC28742DBVR

UCC28742DBVR

Texas

UCC28742DBVR

На залиха: 154.900

По нарачка: 154.900

$2.60600

TNY277GN-TL

TNY277GN-TL

Power Integrations

IC OFFLINE SWIT OVP OTP HV 8SMD

На залиха: 2.002.000

По нарачка: 2.002.000

$1.45000

NCP12510BSN100T1G

NCP12510BSN100T1G

Rochester Electronics

SWITCHING CONTROLLER

На залиха: 518.474

По нарачка: 518.474

$0.22700

UCC2813QDR-2Q1

UCC2813QDR-2Q1

Texas

IC REG CTRLR BST FLYBK PWM 8SOIC

На залиха: 1.100.000

По нарачка: 1.100.000

$31.30000

LT3798EMSE#TRPBF

LT3798EMSE#TRPBF

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

IC FLYBACK CTLR W/PFC 16-MSOP

На залиха: 204.650

По нарачка: 204.650

$18.61000

TOP257YN

TOP257YN

Power Integrations

IC OFFLINE SWIT PROG OVP TO220

На залиха: 10.000

По нарачка: 10.000

$1.60500

LNK624PG

LNK624PG

Power Integrations

IC OFFLINE SWIT OTP OCP CV 8DIP

На залиха: 56.019

По нарачка: 56.019

$0.43900

LNK3202D-TL

LNK3202D-TL

Power Integrations

IC OFFLN CONV MULT TOP 8SO

На залиха: 57.750

По нарачка: 57.750

$0.30450

Категорија на производи

Top