AR1020-I/SO

Сликата е за референца, ве молиме контактирајте не за да ја добиете вистинската слика

Производител Дел

AR1020-I/SO

Производителот
Roving Networks / Microchip Technology
Опис
IC SCREEN CNTRL 10BIT 20SOIC
Категорија
интегрирани кола
Семејство
стекнување податоци - контролери на екран на допир
Серии
-
На залиха
1000
Листови со податоци онлајн
AR1020-I/SO PDF
Истражување
 • серија:mTouch™
 • пакет:Tube
 • статус на дел:Active
 • екран на допир:4, 5, or 8 Wire Resistive
 • резолуција (битови):10 b
 • интерфејс:I²C, Serial, SPI
 • референца на напон:-
 • напон - напојување:2.5V ~ 5V
 • струја - снабдување:17 mA
 • Работна температура:-40°C ~ 85°C
 • тип на монтирање:Surface Mount
 • пакет / куќиште:20-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
 • добавувач уред пакет:20-SOIC
Испорака Период на испорака За деловите што се на залиха, нарачките се проценуваат да се испорачаат за 3 дена.
Ние испраќаме нарачки еднаш дневно околу 17 часот, освен недела.
Откако ќе се испрати, проценетото време за испорака зависи од долунаведените курири што сте ги избрале.
DHL Express, 3-7 работни дена
DHL e-commerce, 12-22 работни дена
FedEx меѓународен приоритет, 3-7 работни дена
EMS, 10-15 работни дена
регистрирана воздушна пошта, 15-30 работни дена
Цени за испорака Цените за испорака за вашата нарачка може да се најдат во количката.
Опција за испорака Обезбедуваме меѓународен превоз со DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express и регистрирана воздушна пошта.
Следење на испорака Ќе ве известиме по е-пошта со број за следење штом ќе се испрати нарачката.
Можете исто така да го најдете бројот за следење во историјата на нарачки.
Враќање / Гаранција Враќање Враќањата вообичаено се прифаќаат кога ќе се завршат во рок од 30 дена од датумот на испораката, ве молиме контактирајте со службата за корисници за овластување за враќање.
Деловите треба да бидат неискористени и во оригинално пакување.
Клиентот треба да ја преземе одговорноста за испораката.
Гаранција Сите купувања доаѓаат со политика за враќање на пари од 30 дена, плус 90-дневна гаранција за какви било производствени дефекти.
Оваа гаранција нема да важи за кој било предмет каде што дефектите се предизвикани од неправилно склопување на клиентот, неуспехот од страна на клиентот да ги следи упатствата, модификација на производот, небрежност или неправилно работење

Препорака за Вас

Слика Број на дел Опис Акции Единечната цена Купи
NN325TRHARQ1

NN325TRHARQ1

Texas

IC SCREEN CNTRL 16BIT 40FN

На залиха: 2.000

По нарачка: 2.000

$3.67233

TSC2200IPW

TSC2200IPW

Texas

IC SCREEN CNTRL 12BIT 28TSSOP

На залиха: 10.000

По нарачка: 10.000

$6.02000

TSC2101IRGZ

TSC2101IRGZ

Rochester Electronics

TSC2101 4-WIRE TOUCH SCREEN CONT

На залиха: 600

По нарачка: 600

$3.50000

AR1021T-I/ML

AR1021T-I/ML

Roving Networks / Microchip Technology

IC SCREEN CNTRL 10BIT 20QFN

На залиха: 4.200

По нарачка: 4.200

$2.26000

TSC2003IZQCR

TSC2003IZQCR

Rochester Electronics

SAR ADC, 12-BIT, SERIAL ACCESS

На залиха: 4.096

По нарачка: 4.096

$2.55000

ADS7846EG4

ADS7846EG4

Texas

IC SCREEN CNTRL 12BIT 16SSOP

На залиха: 37.300

По нарачка: 37.300

$1.80000

AD7879-1ACPZ-500R7

AD7879-1ACPZ-500R7

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

IC SCREEN CNTRL 12BIT 16LFCSP

На залиха: 5.000

По нарачка: 5.000

$3.15880

TSC2046IPWR

TSC2046IPWR

Texas

IC SCREEN CNTRL 12BIT 16TSSOP

На залиха: 325.042

По нарачка: 325.042

$0.54000

TSC2003IPWG4

TSC2003IPWG4

Rochester Electronics

TSC2003 4-WIRE RESISTIVE TOUCH S

На залиха: 9.000

По нарачка: 9.000

$0.82000

AD7843ARUZ

AD7843ARUZ

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

IC SCREEN CNTRL 12BIT 16TSSOP

На залиха: 100.000

По нарачка: 100.000

$18.48000

Категорија на производи

Top