XCZU2EG-2SFVC784E

Сликата е за референца, ве молиме контактирајте не за да ја добиете вистинската слика

Производител Дел

XCZU2EG-2SFVC784E

Производителот
Xilinx
Опис
IC SOC CORTEX-A53 784FCBGA
Категорија
интегрирани кола
Семејство
вграден - систем на чип (soc)
Серии
-
На залиха
0
Листови со податоци онлајн
XCZU2EG-2SFVC784E PDF
Истражување
 • серија:Zynq® UltraScale+™ MPSoC EG
 • пакет:Tray
 • статус на дел:Active
 • архитектура:MCU, FPGA
 • јадро процесор:Quad ARM® Cortex®-A53 MPCore™ with CoreSight™, Dual ARM®Cortex™-R5 with CoreSight™, ARM Mali™-400 MP2
 • големина на блицот:-
 • големина на овен:256KB
 • периферни уреди:DMA, WDT
 • поврзување:CANbus, EBI/EMI, Ethernet, I²C, MMC/SD/SDIO, SPI, UART/USART, USB OTG
 • брзина:533MHz, 600MHz, 1.3GHz
 • примарни атрибути:Zynq®UltraScale+™ FPGA, 103K+ Logic Cells
 • Работна температура:0°C ~ 100°C (TJ)
 • пакет / куќиште:784-BFBGA, FCBGA
 • добавувач уред пакет:784-FCBGA (23x23)
Испорака Период на испорака За деловите што се на залиха, нарачките се проценуваат да се испорачаат за 3 дена.
Ние испраќаме нарачки еднаш дневно околу 17 часот, освен недела.
Откако ќе се испрати, проценетото време за испорака зависи од долунаведените курири што сте ги избрале.
DHL Express, 3-7 работни дена
DHL e-commerce, 12-22 работни дена
FedEx меѓународен приоритет, 3-7 работни дена
EMS, 10-15 работни дена
регистрирана воздушна пошта, 15-30 работни дена
Цени за испорака Цените за испорака за вашата нарачка може да се најдат во количката.
Опција за испорака Обезбедуваме меѓународен превоз со DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express и регистрирана воздушна пошта.
Следење на испорака Ќе ве известиме по е-пошта со број за следење штом ќе се испрати нарачката.
Можете исто така да го најдете бројот за следење во историјата на нарачки.
Враќање / Гаранција Враќање Враќањата вообичаено се прифаќаат кога ќе се завршат во рок од 30 дена од датумот на испораката, ве молиме контактирајте со службата за корисници за овластување за враќање.
Деловите треба да бидат неискористени и во оригинално пакување.
Клиентот треба да ја преземе одговорноста за испораката.
Гаранција Сите купувања доаѓаат со политика за враќање на пари од 30 дена, плус 90-дневна гаранција за какви било производствени дефекти.
Оваа гаранција нема да важи за кој било предмет каде што дефектите се предизвикани од неправилно склопување на клиентот, неуспехот од страна на клиентот да ги следи упатствата, модификација на производот, небрежност или неправилно работење

Препорака за Вас

Слика Број на дел Опис Акции Единечната цена Купи
1SX085HN2F43I2LGAS

1SX085HN2F43I2LGAS

Intel

IC FPGA STRATIX 10 1760FBGA

На залиха: 0

$18058.50000

10AS048K1F35I1HG

10AS048K1F35I1HG

Intel

IC SOC CORTEX-A9 1.5GHZ 1152FBGA

На залиха: 0

$5256.00000

XC7Z030-3FBG484E

XC7Z030-3FBG484E

Xilinx

IC SOC CORTEX-A9 1GHZ 484FCBGA

На залиха: 0

$347.10000

XCZU19EG-2FFVB1517E

XCZU19EG-2FFVB1517E

Xilinx

IC SOC CORTEX-A53 1517FCBGA

На залиха: 0

$5708.43000

XC7Z030-2SBG485I

XC7Z030-2SBG485I

Xilinx

IC SOC CORTEX-A9 800MHZ 485FCBGA

На залиха: 0

$331.50000

XCZU7EV-L2FFVC1156E

XCZU7EV-L2FFVC1156E

Xilinx

IC SOC CORTEX-A53 1156FCBGA

На залиха: 0

$3948.30000

M2S150-1FC1152I

M2S150-1FC1152I

Roving Networks / Microchip Technology

IC SOC CORTEX-M3 166MHZ 1152BGA

На залиха: 0

$330.66792

M2S050T-FCS325I

M2S050T-FCS325I

Roving Networks / Microchip Technology

IC SOC CORTEX-M3 166MHZ 325BGA

На залиха: 0

$87.07511

M2S005S-VF256

M2S005S-VF256

Roving Networks / Microchip Technology

IC SOC CORTEX-M3 166MHZ 256FBGA

На залиха: 119

$22.74000

XCZU11EG-1FFVC1760I

XCZU11EG-1FFVC1760I

Xilinx

IC SOC CORTEX-A53 1760FCBGA

На залиха: 0

$4907.70000

Категорија на производи

Top