CK-V7-VC7215-G

Сликата е за референца, ве молиме контактирајте не за да ја добиете вистинската слика

Производител Дел

CK-V7-VC7215-G

Производителот
Xilinx
Опис
KIT V7 VC7215 CHARACTERIZATION
Категорија
развојни табли, комплети, програмери
Семејство
табли за оценување - вградени - сложена логика (fpga, cpld)
Серии
-
На залиха
0
Листови со податоци онлајн
CK-V7-VC7215-G PDF
Истражување
  • серија:Virtex®-7
  • пакет:Box
  • статус на дел:Active
  • тип:FPGA
  • за употреба со/поврзани производи:Virtex®-7
  • платформа:-
  • содржината:Board(s), Cable(s), Power Supply
Испорака Период на испорака За деловите што се на залиха, нарачките се проценуваат да се испорачаат за 3 дена.
Ние испраќаме нарачки еднаш дневно околу 17 часот, освен недела.
Откако ќе се испрати, проценетото време за испорака зависи од долунаведените курири што сте ги избрале.
DHL Express, 3-7 работни дена
DHL e-commerce, 12-22 работни дена
FedEx меѓународен приоритет, 3-7 работни дена
EMS, 10-15 работни дена
регистрирана воздушна пошта, 15-30 работни дена
Цени за испорака Цените за испорака за вашата нарачка може да се најдат во количката.
Опција за испорака Обезбедуваме меѓународен превоз со DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express и регистрирана воздушна пошта.
Следење на испорака Ќе ве известиме по е-пошта со број за следење штом ќе се испрати нарачката.
Можете исто така да го најдете бројот за следење во историјата на нарачки.
Враќање / Гаранција Враќање Враќањата вообичаено се прифаќаат кога ќе се завршат во рок од 30 дена од датумот на испораката, ве молиме контактирајте со службата за корисници за овластување за враќање.
Деловите треба да бидат неискористени и во оригинално пакување.
Клиентот треба да ја преземе одговорноста за испораката.
Гаранција Сите купувања доаѓаат со политика за враќање на пари од 30 дена, плус 90-дневна гаранција за какви било производствени дефекти.
Оваа гаранција нема да важи за кој било предмет каде што дефектите се предизвикани од неправилно склопување на клиентот, неуспехот од страна на клиентот да ги следи упатствата, модификација на производот, небрежност или неправилно работење

Препорака за Вас

Слика Број на дел Опис Акции Единечната цена Купи
CORE429-SA

CORE429-SA

Roving Networks / Microchip Technology

DAUGHTER CARD IP CORE429

На залиха: 0

$984.00000

102110202

102110202

Seeed

SIPEED TANG PRIMER FPGA EVAL BRD

На залиха: 9

$19.08000

T20MIPI-DK

T20MIPI-DK

Efinix, Inc.

KIT DEV TRION T20 MIPI EFINITY

На залиха: 66

$150.00000

P0192

P0192

Terasic

BOARD DEV DE0-CV COMMERCIAL

На залиха: 147

$150.00000

M1A3PL-DEV-KIT

M1A3PL-DEV-KIT

Roving Networks / Microchip Technology

KIT DEV ARM CORTEX-M1 PROASIC3L

На залиха: 11

$625.00000

SLG46121V-DIP

SLG46121V-DIP

Dialog Semiconductor

20-PIN DIP PROTO BOARD. PERFECT

На залиха: 0

$2.06000

EK-U1-KCU105-G

EK-U1-KCU105-G

Xilinx

KIT EVAL ULTRASCALE FPGA KCU105

На залиха: 46

$3306.00000

LFE2M35E-V-EV

LFE2M35E-V-EV

Lattice Semiconductor

BOARD EVAL SMPTE SDI ECP2M

На залиха: 0

$0.00000

DK-SOC-10AS066S2ES

DK-SOC-10AS066S2ES

Intel

EVALUATION BOARD

На залиха: 0

$0.00000

HW-SPAR3E-SK-UNI-G

HW-SPAR3E-SK-UNI-G

Xilinx

KIT STARTER SPARTAN-3E

На залиха: 0

$0.00000

Категорија на производи

додатоци
3002 Предмети
https://img.chimicron-en.com/thumb/CY3201-01-408474.jpg
Top