SI-B8T162560WW

Сликата е за референца, ве молиме контактирајте не за да ја добиете вистинската слика

Производител Дел

SI-B8T162560WW

Производителот
Samsung Semiconductor
Опис
LED MOD LTE564A NEU WHITE STRIP
Категорија
оптоелектроника
Семејство
LED осветлување - кочани, мотори, модули, ленти
Серии
-
На залиха
0
Листови со податоци онлајн
-
Истражување
 • серија:LT-E564A
 • пакет:Tray
 • статус на дел:Obsolete
 • тип:LED Module
 • боја:White, Neutral
 • cct (к):4000K 3-Step MacAdam Ellipse
 • бранова должина:-
 • конфигурација:Linear Light Strip
 • прозрачен флукс @ струја/температура:2160lm (Typ)
 • струја - тест:700mA
 • температура - тест:45°C
 • напон - напред (vf) (тип):24.3V
 • лумени/вати @ струја - тест:127 lm/W
 • струја - макс:750mA
 • cri (индекс на рендерирање на бои):80
 • агол на гледање:115°
 • карактеристики:With Connector
 • големина / димензија:560.00mm L x 40.00mm W
 • висина:5.60mm
 • површина што емитува светлина (les):-
 • тип на леќа:Flat
Испорака Период на испорака За деловите што се на залиха, нарачките се проценуваат да се испорачаат за 3 дена.
Ние испраќаме нарачки еднаш дневно околу 17 часот, освен недела.
Откако ќе се испрати, проценетото време за испорака зависи од долунаведените курири што сте ги избрале.
DHL Express, 3-7 работни дена
DHL e-commerce, 12-22 работни дена
FedEx меѓународен приоритет, 3-7 работни дена
EMS, 10-15 работни дена
регистрирана воздушна пошта, 15-30 работни дена
Цени за испорака Цените за испорака за вашата нарачка може да се најдат во количката.
Опција за испорака Обезбедуваме меѓународен превоз со DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express и регистрирана воздушна пошта.
Следење на испорака Ќе ве известиме по е-пошта со број за следење штом ќе се испрати нарачката.
Можете исто така да го најдете бројот за следење во историјата на нарачки.
Враќање / Гаранција Враќање Враќањата вообичаено се прифаќаат кога ќе се завршат во рок од 30 дена од датумот на испораката, ве молиме контактирајте со службата за корисници за овластување за враќање.
Деловите треба да бидат неискористени и во оригинално пакување.
Клиентот треба да ја преземе одговорноста за испораката.
Гаранција Сите купувања доаѓаат со политика за враќање на пари од 30 дена, плус 90-дневна гаранција за какви било производствени дефекти.
Оваа гаранција нема да важи за кој било предмет каде што дефектите се предизвикани од неправилно склопување на клиентот, неуспехот од страна на клиентот да ги следи упатствата, модификација на производот, небрежност или неправилно работење

Препорака за Вас

Слика Број на дел Опис Акции Единечната цена Купи
CXM-9-30-90-36-AA12-F3-3

CXM-9-30-90-36-AA12-F3-3

Luminus Devices

LED COB 3000K SQUARE

На залиха: 0

$1.86599

SPHWW1HDNB25YHV32J

SPHWW1HDNB25YHV32J

Samsung Semiconductor

LED COB WHT 3000K 3STEP 80CRI

На залиха: 0

$3.48746

CXA2540-0000-000N0UT440F

CXA2540-0000-000N0UT440F

Cree

LED ARRAY XLAMP CXA2540 19MM WHT

На залиха: 0

$12.30800

CLM-14-65-70-36-AC30-F4-3

CLM-14-65-70-36-AC30-F4-3

Luminus Devices

LED COB 6500K SQUARE

На залиха: 0

$4.11125

BXRE-40E0400-A-23

BXRE-40E0400-A-23

Bridgelux, Inc.

LED ARRAY 400LM NEU WHITE COB

На залиха: 0

$1.48000

CLU026-1202C1-403M2G2

CLU026-1202C1-403M2G2

Citizen Electronics Co., Ltd.

COB LED 4000K 80CRI 905LM

На залиха: 0

$5.43148

2436210000

2436210000

Weidmuller

LED CABINET/ENCLOSURE LIGHTING,

На залиха: 146

$143.14000

SPHWHAHDNH27YZV2D2

SPHWHAHDNH27YZV2D2

Samsung Semiconductor

LED COB LC033D 3000K SQUARE

На залиха: 0

$4.10640

BXRE-27G6500-B-73

BXRE-27G6500-B-73

Bridgelux, Inc.

LED COB V22 2700K SQUARE

На залиха: 0

$11.00007

L2C5-30901208F1500

L2C5-30901208F1500

Philips (LUMILEDS)

LUXEON COB GEN 4

На залиха: 75

$11.95000

Категорија на производи

додатоци
4397 Предмети
https://img.chimicron-en.com/thumb/KGAS06-521919.jpg
Top