AT87F51-24JI

Сликата е за референца, ве молиме контактирајте не за да ја добиете вистинската слика

Производител Дел

AT87F51-24JI

Производителот
Roving Networks / Microchip Technology
Опис
IC MCU 8BIT 4KB FLASH 44PLCC
Категорија
интегрирани кола
Семејство
вградени - микроконтролери
Серии
-
На залиха
0
Листови со податоци онлајн
AT87F51-24JI PDF
Истражување
 • серија:87F
 • пакет:Tube
 • статус на дел:Obsolete
 • јадро процесор:8051
 • големина на јадрото:8-Bit
 • брзина:24MHz
 • поврзување:UART/USART
 • периферни уреди:-
 • број на i/o:32
 • големината на програмската меморија:4KB (4K x 8)
 • тип на програмска меморија:OTP Quick FLASH
 • eeprom големина:-
 • големина на овен:128 x 8
 • напон - напојување (vcc/vdd):4V ~ 6V
 • конвертори на податоци:-
 • тип на осцилатор:Internal
 • Работна температура:-40°C ~ 85°C (TA)
 • тип на монтирање:Surface Mount
 • пакет / куќиште:44-LCC (J-Lead)
 • добавувач уред пакет:44-PLCC (16.6x16.6)
Испорака Период на испорака За деловите што се на залиха, нарачките се проценуваат да се испорачаат за 3 дена.
Ние испраќаме нарачки еднаш дневно околу 17 часот, освен недела.
Откако ќе се испрати, проценетото време за испорака зависи од долунаведените курири што сте ги избрале.
DHL Express, 3-7 работни дена
DHL e-commerce, 12-22 работни дена
FedEx меѓународен приоритет, 3-7 работни дена
EMS, 10-15 работни дена
регистрирана воздушна пошта, 15-30 работни дена
Цени за испорака Цените за испорака за вашата нарачка може да се најдат во количката.
Опција за испорака Обезбедуваме меѓународен превоз со DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express и регистрирана воздушна пошта.
Следење на испорака Ќе ве известиме по е-пошта со број за следење штом ќе се испрати нарачката.
Можете исто така да го најдете бројот за следење во историјата на нарачки.
Враќање / Гаранција Враќање Враќањата вообичаено се прифаќаат кога ќе се завршат во рок од 30 дена од датумот на испораката, ве молиме контактирајте со службата за корисници за овластување за враќање.
Деловите треба да бидат неискористени и во оригинално пакување.
Клиентот треба да ја преземе одговорноста за испораката.
Гаранција Сите купувања доаѓаат со политика за враќање на пари од 30 дена, плус 90-дневна гаранција за какви било производствени дефекти.
Оваа гаранција нема да важи за кој било предмет каде што дефектите се предизвикани од неправилно склопување на клиентот, неуспехот од страна на клиентот да ги следи упатствата, модификација на производот, небрежност или неправилно работење

Препорака за Вас

Слика Број на дел Опис Акции Единечната цена Купи
R5F10WMGAFA#50

R5F10WMGAFA#50

Renesas Electronics America

IC MCU 16BIT 128KB FLASH 80LQFP

На залиха: 0

$2.13760

STM32F411CCU6TR

STM32F411CCU6TR

STMicroelectronics

IC MCU 32BIT 256KB FLSH 48UFQFPN

На залиха: 10

$6.58000

PIC18F46K20-E/MV

PIC18F46K20-E/MV

Roving Networks / Microchip Technology

IC MCU 8BIT 64KB FLASH 40UQFN

На залиха: 0

$2.61801

M481SGCAE2A

M481SGCAE2A

Nuvoton Technology Corporation America

IC MCU 32BIT 256KB FLASH 64LQFP

На залиха: 220

$3.95000

C8051F964-B-GQ

C8051F964-B-GQ

Silicon Labs

IC MCU 8BIT 64KB FLASH 80TQFP

На залиха: 0

$12.15000

STM32L072VZI6

STM32L072VZI6

STMicroelectronics

IC MCU 32BIT 192KB FLSH 100UFBGA

На залиха: 0

$3.52940

STM32F091VCT7TR

STM32F091VCT7TR

STMicroelectronics

IC MCU 32BIT 256KB FLSH 100LFQFP

На залиха: 0

$3.76215

CY8C4024LQI-S411

CY8C4024LQI-S411

Cypress Semiconductor

IC MCU 32BIT 16KB FLASH 24SQFN

На залиха: 0

$3.42000

MSP430FR5970IPMR

MSP430FR5970IPMR

Texas

IC MCU 16BIT 32KB FRAM 64LQFP

На залиха: 0

$2.75184

ATSAMD20J15A-AN

ATSAMD20J15A-AN

Roving Networks / Microchip Technology

IC MCU 32BIT 32KB FLASH 64TQFP

На залиха: 0

$1.99100

Категорија на производи

Top