MB90347APFV-G-110-BNDE1

Сликата е за референца, ве молиме контактирајте не за да ја добиете вистинската слика

Производител Дел

MB90347APFV-G-110-BNDE1

Производителот
Cypress Semiconductor
Опис
IC MCU 16BIT 128KB MROM 100LQFP
Категорија
интегрирани кола
Семејство
вградени - микроконтролери
Серии
-
На залиха
0
Листови со податоци онлајн
-
Истражување
 • серија:F²MC-16LX MB90340
 • пакет:Tray
 • статус на дел:Obsolete
 • јадро процесор:F²MC-16LX
 • големина на јадрото:16-Bit
 • брзина:24MHz
 • поврзување:CANbus, EBI/EMI, LINbus, SCI, UART/USART
 • периферни уреди:DMA, POR, WDT
 • број на i/o:80
 • големината на програмската меморија:128KB (128K x 8)
 • тип на програмска меморија:Mask ROM
 • eeprom големина:-
 • големина на овен:6K x 8
 • напон - напојување (vcc/vdd):3.5V ~ 5.5V
 • конвертори на податоци:A/D 16x8/10b
 • тип на осцилатор:External
 • Работна температура:-40°C ~ 105°C (TA)
 • тип на монтирање:Surface Mount
 • пакет / куќиште:100-LQFP
 • добавувач уред пакет:100-LQFP (14x14)
Испорака Период на испорака За деловите што се на залиха, нарачките се проценуваат да се испорачаат за 3 дена.
Ние испраќаме нарачки еднаш дневно околу 17 часот, освен недела.
Откако ќе се испрати, проценетото време за испорака зависи од долунаведените курири што сте ги избрале.
DHL Express, 3-7 работни дена
DHL e-commerce, 12-22 работни дена
FedEx меѓународен приоритет, 3-7 работни дена
EMS, 10-15 работни дена
регистрирана воздушна пошта, 15-30 работни дена
Цени за испорака Цените за испорака за вашата нарачка може да се најдат во количката.
Опција за испорака Обезбедуваме меѓународен превоз со DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express и регистрирана воздушна пошта.
Следење на испорака Ќе ве известиме по е-пошта со број за следење штом ќе се испрати нарачката.
Можете исто така да го најдете бројот за следење во историјата на нарачки.
Враќање / Гаранција Враќање Враќањата вообичаено се прифаќаат кога ќе се завршат во рок од 30 дена од датумот на испораката, ве молиме контактирајте со службата за корисници за овластување за враќање.
Деловите треба да бидат неискористени и во оригинално пакување.
Клиентот треба да ја преземе одговорноста за испораката.
Гаранција Сите купувања доаѓаат со политика за враќање на пари од 30 дена, плус 90-дневна гаранција за какви било производствени дефекти.
Оваа гаранција нема да важи за кој било предмет каде што дефектите се предизвикани од неправилно склопување на клиентот, неуспехот од страна на клиентот да ги следи упатствата, модификација на производот, небрежност или неправилно работење

Препорака за Вас

Слика Број на дел Опис Акции Единечната цена Купи
ATTINY2313A-PU

ATTINY2313A-PU

Roving Networks / Microchip Technology

IC MCU 8BIT 2KB FLASH 20DIP

На залиха: 927

$1.60000

R5F21184DD#U0

R5F21184DD#U0

Rochester Electronics

IC MCU 16BIT 16KB FLASH 20SDIP

На залиха: 4.120

$3.44000

MKL15Z64VFM4R

MKL15Z64VFM4R

NXP Semiconductors

IC MCU 32BIT 64KB FLASH 32QFN

На залиха: 0

$5.46425

MIMXRT1015CAF4A

MIMXRT1015CAF4A

NXP Semiconductors

IC MCU 32BIT EXT MEM 100LQFP

На залиха: 270

$7.33000

PIC18F25Q43-I/SP

PIC18F25Q43-I/SP

Roving Networks / Microchip Technology

IC MCU 8BIT 32KB FLASH 2KB RAM

На залиха: 0

$1.82000

MK10FN1M0VMD12

MK10FN1M0VMD12

NXP Semiconductors

IC MCU 32BIT 1MB FLASH 144MAPBGA

На залиха: 0

$17.55000

EFM8UB10F16G-C-QFN28

EFM8UB10F16G-C-QFN28

Silicon Labs

IC MCU 8BIT 16KB FLASH 28QFN

На залиха: 93

$1.50000

TM4C123BH6ZRBIR

TM4C123BH6ZRBIR

Texas

IC MCU 32BIT 256KB FLASH 157BGA

На залиха: 0

$6.17900

CY9BF404RAPMC-G-UNE2

CY9BF404RAPMC-G-UNE2

Cypress Semiconductor

IC MCU 32BIT 256KB FLASH 120LQFP

На залиха: 0

$7.42500

STM32L431CBU6

STM32L431CBU6

STMicroelectronics

IC MCU 32BIT 128KB FLSH 48UFQFPN

На залиха: 0

$5.03000

Категорија на производи

Top