MAX1556ETB+G52

Сликата е за референца, ве молиме контактирајте не за да ја добиете вистинската слика

Производител Дел

MAX1556ETB+G52

Производителот
Maxim Integrated
Опис
IC REG BUCK ADJ/PROG 1.2A 10TDFN
Категорија
интегрирани кола
Семејство
pmic - регулатори на напон - регулатори за префрлување на еднонасочна еднонасочна струја
Серии
-
На залиха
0
Листови со податоци онлајн
-
Истражување
 • серија:*
 • пакет:Tube
 • статус на дел:Obsolete
 • функција:-
 • излезна конфигурација:-
 • топологија:-
 • излезен тип:-
 • број на излези:-
 • напон - влез (мин):-
 • напон - влез (макс):-
 • напон - излез (мин/фиксна):-
 • напон - излез (макс):-
 • струја - излез:-
 • фреквенција - префрлување:-
 • синхрони исправувач:-
 • Работна температура:-
 • тип на монтирање:-
 • пакет / куќиште:-
 • добавувач уред пакет:-
Испорака Период на испорака За деловите што се на залиха, нарачките се проценуваат да се испорачаат за 3 дена.
Ние испраќаме нарачки еднаш дневно околу 17 часот, освен недела.
Откако ќе се испрати, проценетото време за испорака зависи од долунаведените курири што сте ги избрале.
DHL Express, 3-7 работни дена
DHL e-commerce, 12-22 работни дена
FedEx меѓународен приоритет, 3-7 работни дена
EMS, 10-15 работни дена
регистрирана воздушна пошта, 15-30 работни дена
Цени за испорака Цените за испорака за вашата нарачка може да се најдат во количката.
Опција за испорака Обезбедуваме меѓународен превоз со DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express и регистрирана воздушна пошта.
Следење на испорака Ќе ве известиме по е-пошта со број за следење штом ќе се испрати нарачката.
Можете исто така да го најдете бројот за следење во историјата на нарачки.
Враќање / Гаранција Враќање Враќањата вообичаено се прифаќаат кога ќе се завршат во рок од 30 дена од датумот на испораката, ве молиме контактирајте со службата за корисници за овластување за враќање.
Деловите треба да бидат неискористени и во оригинално пакување.
Клиентот треба да ја преземе одговорноста за испораката.
Гаранција Сите купувања доаѓаат со политика за враќање на пари од 30 дена, плус 90-дневна гаранција за какви било производствени дефекти.
Оваа гаранција нема да важи за кој било предмет каде што дефектите се предизвикани од неправилно склопување на клиентот, неуспехот од страна на клиентот да ги следи упатствата, модификација на производот, небрежност или неправилно работење

Препорака за Вас

Слика Број на дел Опис Акции Единечната цена Купи
TPS62003DGSR

TPS62003DGSR

Texas

IC REG BUCK 1.2V 600MA 10VSSOP

На залиха: 2.820

$2.11000

TPS61236PRWLT

TPS61236PRWLT

Texas

IC REG BOOST ADJ 6.5A 9VQFN

На залиха: 0

$2.47000

S-8353H60MC-IXTT2G

S-8353H60MC-IXTT2G

ABLIC U.S.A. Inc.

IC REG BOOST 6V 300MA SOT23-5

На залиха: 0

$0.61438

XC9236A40DER-G

XC9236A40DER-G

Torex Semiconductor Ltd.

600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC

На залиха: 0

$0.80565

XC9236C2MC4R-G

XC9236C2MC4R-G

Torex Semiconductor Ltd.

600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC

На залиха: 0

$0.80565

XD9260A28CER-Q

XD9260A28CER-Q

Torex Semiconductor Ltd.

HISAT-COT CONTROL 1.5A SYNCHRONO

На залиха: 0

$0.68709

LT8618IDDB#TRMPBF

LT8618IDDB#TRMPBF

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

HIGH EFFICIENCY 60V/100MA SYNCHR

На залиха: 0

$3.04410

TPS562208DDCT

TPS562208DDCT

Texas

IC REG BUCK ADJ 2A TSOT23-6

На залиха: 8

$0.80000

LT3973EMSE#PBF

LT3973EMSE#PBF

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

IC REG BUCK ADJ 750MA 10MSOP

На залиха: 2.591

$6.84000

LT3695HMSE#PBF

LT3695HMSE#PBF

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

IC REG BUCK ADJUSTABLE 1A 16MSOP

На залиха: 0

$6.92459

Категорија на производи

Top