78M6631-IM/F/P2

Сликата е за референца, ве молиме контактирајте не за да ја добиете вистинската слика

Производител Дел

78M6631-IM/F/P2

Производителот
Maxim Integrated
Опис
IC POWER MEAS/MON 3 PHASE 56TQFN
Категорија
интегрирани кола
Семејство
pmic - мерење на енергија
Серии
-
На залиха
0
Листови со податоци онлајн
78M6631-IM/F/P2 PDF
Истражување
 • серија:Teridian™
 • пакет:Tube
 • статус на дел:Discontinued at Digi-Key
 • влезна импеданса:40kOhm ~ 90kOhm
 • грешка при мерење:0.5%
 • напон - i/o висок:2V
 • напон - i/o низок:0.8V
 • струја - снабдување:9.1mA
 • напон - напојување:3 V ~ 3.6 V
 • тип на метар:3 Phase
 • Работна температура:-40°C ~ 85°C
 • тип на монтирање:Surface Mount
 • пакет / куќиште:68-VFQFN Exposed Pad
 • добавувач уред пакет:68-QFN (8x8)
Испорака Период на испорака За деловите што се на залиха, нарачките се проценуваат да се испорачаат за 3 дена.
Ние испраќаме нарачки еднаш дневно околу 17 часот, освен недела.
Откако ќе се испрати, проценетото време за испорака зависи од долунаведените курири што сте ги избрале.
DHL Express, 3-7 работни дена
DHL e-commerce, 12-22 работни дена
FedEx меѓународен приоритет, 3-7 работни дена
EMS, 10-15 работни дена
регистрирана воздушна пошта, 15-30 работни дена
Цени за испорака Цените за испорака за вашата нарачка може да се најдат во количката.
Опција за испорака Обезбедуваме меѓународен превоз со DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express и регистрирана воздушна пошта.
Следење на испорака Ќе ве известиме по е-пошта со број за следење штом ќе се испрати нарачката.
Можете исто така да го најдете бројот за следење во историјата на нарачки.
Враќање / Гаранција Враќање Враќањата вообичаено се прифаќаат кога ќе се завршат во рок од 30 дена од датумот на испораката, ве молиме контактирајте со службата за корисници за овластување за враќање.
Деловите треба да бидат неискористени и во оригинално пакување.
Клиентот треба да ја преземе одговорноста за испораката.
Гаранција Сите купувања доаѓаат со политика за враќање на пари од 30 дена, плус 90-дневна гаранција за какви било производствени дефекти.
Оваа гаранција нема да важи за кој било предмет каде што дефектите се предизвикани од неправилно склопување на клиентот, неуспехот од страна на клиентот да ги следи упатствата, модификација на производот, небрежност или неправилно работење

Препорака за Вас

Слика Број на дел Опис Акции Единечната цена Купи
CS5484-INZ

CS5484-INZ

Cirrus Logic

IC 4-CH POWER MEASUREMENT

На залиха: 3.269

$4.61000

MCP3919A1T-E/MQ

MCP3919A1T-E/MQ

Roving Networks / Microchip Technology

IC ENERGY METER FRONT 3CH 24QFN

На залиха: 0

$2.08001

ADE7166ASTZF16-RL

ADE7166ASTZF16-RL

Rochester Electronics

SINGLE-PHASE ENERGY MEASUREMENT

На залиха: 115.500

$3.91000

ADE5566ASTZF62-RL

ADE5566ASTZF62-RL

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

IC ENERGY METERING 1PHASE 64LQFP

На залиха: 0

$4.54000

ADE7858ACPZ

ADE7858ACPZ

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

IC ENERGY METERING 3PH 40LFCSP

На залиха: 0

$6.30000

ADE7768ARZ

ADE7768ARZ

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

IC ENERGY METERING 1PHASE 16SOIC

На залиха: 0

$1.36000

ADSST-AVR-1030

ADSST-AVR-1030

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

IC ENERGY MANAGEMENT

На залиха: 0

$0.00000

AD71167ARWZ

AD71167ARWZ

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

IC MEASUREMENT ENERGY SOIC

На залиха: 0

$0.00000

78M6610+PSD/B02

78M6610+PSD/B02

Maxim Integrated

ENERGY MEAS PROCESSOR - PSU/DC

На залиха: 0

$0.00000

71M6515H-IGT/F

71M6515H-IGT/F

Maxim Integrated

IC ENERGY METER AFE 3PH 64-LQFP

На залиха: 0

$0.00000

Категорија на производи

Top