JS28F640J3D75B TR

Сликата е за референца, ве молиме контактирајте не за да ја добиете вистинската слика

Производител Дел

JS28F640J3D75B TR

Производителот
Micron Technology
Опис
IC FLASH 64MBIT PARALLEL 56TSOP
Категорија
интегрирани кола
Семејство
меморија
Серии
-
На залиха
0
Листови со податоци онлајн
JS28F640J3D75B TR PDF
Истражување
 • серија:StrataFlash™
 • пакет:Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT)
 • статус на дел:Obsolete
 • тип на меморија:Non-Volatile
 • формат на меморија:FLASH
 • технологија:FLASH - NOR
 • големина на меморија:64Mb (8M x 8, 4M x 16)
 • мемориски интерфејс:Parallel
 • фреквенција на часовникот:-
 • пишување циклус време - збор, страница:75ns
 • време за пристап:75 ns
 • напон - напојување:2.7V ~ 3.6V
 • Работна температура:-40°C ~ 85°C (TA)
 • тип на монтирање:Surface Mount
 • пакет / куќиште:56-TFSOP (0.724", 18.40mm Width)
 • добавувач уред пакет:56-TSOP
Испорака Период на испорака За деловите што се на залиха, нарачките се проценуваат да се испорачаат за 3 дена.
Ние испраќаме нарачки еднаш дневно околу 17 часот, освен недела.
Откако ќе се испрати, проценетото време за испорака зависи од долунаведените курири што сте ги избрале.
DHL Express, 3-7 работни дена
DHL e-commerce, 12-22 работни дена
FedEx меѓународен приоритет, 3-7 работни дена
EMS, 10-15 работни дена
регистрирана воздушна пошта, 15-30 работни дена
Цени за испорака Цените за испорака за вашата нарачка може да се најдат во количката.
Опција за испорака Обезбедуваме меѓународен превоз со DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express и регистрирана воздушна пошта.
Следење на испорака Ќе ве известиме по е-пошта со број за следење штом ќе се испрати нарачката.
Можете исто така да го најдете бројот за следење во историјата на нарачки.
Враќање / Гаранција Враќање Враќањата вообичаено се прифаќаат кога ќе се завршат во рок од 30 дена од датумот на испораката, ве молиме контактирајте со службата за корисници за овластување за враќање.
Деловите треба да бидат неискористени и во оригинално пакување.
Клиентот треба да ја преземе одговорноста за испораката.
Гаранција Сите купувања доаѓаат со политика за враќање на пари од 30 дена, плус 90-дневна гаранција за какви било производствени дефекти.
Оваа гаранција нема да важи за кој било предмет каде што дефектите се предизвикани од неправилно склопување на клиентот, неуспехот од страна на клиентот да ги следи упатствата, модификација на производот, небрежност или неправилно работење

Препорака за Вас

Слика Број на дел Опис Акции Единечната цена Купи
M28W320ECB70ZB6T TR

M28W320ECB70ZB6T TR

Micron Technology

IC FLASH 32MBIT PARALLEL 47TFBGA

На залиха: 3.883

$6.44000

CY14V101NA-BA45XI

CY14V101NA-BA45XI

Cypress Semiconductor

IC NVSRAM 1MBIT PARALLEL 48FBGA

На залиха: 10

$22.72000

CY7C1314BV18-250BZC

CY7C1314BV18-250BZC

Rochester Electronics

IC SRAM 18MBIT PARALLEL 165FBGA

На залиха: 180

$32.27000

24LC02B/SN

24LC02B/SN

Roving Networks / Microchip Technology

IC EEPROM 2KBIT I2C 400KHZ 8SOIC

На залиха: 1.923

$0.24000

70V3579S6BCI8

70V3579S6BCI8

Renesas Electronics America

IC SRAM 1.125MBIT PAR 256CABGA

На залиха: 0

$95.67430

SST39VF3201B-70-4I-B3KE-T

SST39VF3201B-70-4I-B3KE-T

Roving Networks / Microchip Technology

IC FLASH 32MBIT PARALLEL 48TFBGA

На залиха: 0

$2.20001

24LC014HT-E/MNY

24LC014HT-E/MNY

Roving Networks / Microchip Technology

IC EEPROM 1KBIT I2C 1MHZ 8TDFN

На залиха: 0

$0.35000

11AA040T-I/MNY

11AA040T-I/MNY

Roving Networks / Microchip Technology

IC EEPROM 4KBIT SGL WIRE 8TDFN

На залиха: 0

$0.26000

71V67803S133PFI

71V67803S133PFI

Rochester Electronics

IC SRAM 9MBIT PARALLEL 100TQFP

На залиха: 0

$6.00000

MT35XU02GCBA1G12-0AAT

MT35XU02GCBA1G12-0AAT

Micron Technology

IC FLSH 2GBIT XCCELA BUS 24TPBGA

На залиха: 0

$35.34000

Категорија на производи

Top