AT24C16AN-10SU-2.7

Сликата е за референца, ве молиме контактирајте не за да ја добиете вистинската слика

Производител Дел

AT24C16AN-10SU-2.7

Производителот
Roving Networks / Microchip Technology
Опис
IC EEPROM 16KBIT I2C 8SOIC
Категорија
интегрирани кола
Семејство
меморија
Серии
-
На залиха
0
Листови со податоци онлајн
AT24C16AN-10SU-2.7 PDF
Истражување
 • серија:-
 • пакет:Tube
 • статус на дел:Obsolete
 • тип на меморија:Non-Volatile
 • формат на меморија:EEPROM
 • технологија:EEPROM
 • големина на меморија:16Kb (2K x 8)
 • мемориски интерфејс:I²C
 • фреквенција на часовникот:400 kHz
 • пишување циклус време - збор, страница:5ms
 • време за пристап:4.5 µs
 • напон - напојување:2.7V ~ 5.5V
 • Работна температура:-40°C ~ 85°C (TA)
 • тип на монтирање:Surface Mount
 • пакет / куќиште:8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
 • добавувач уред пакет:8-SOIC
Испорака Период на испорака За деловите што се на залиха, нарачките се проценуваат да се испорачаат за 3 дена.
Ние испраќаме нарачки еднаш дневно околу 17 часот, освен недела.
Откако ќе се испрати, проценетото време за испорака зависи од долунаведените курири што сте ги избрале.
DHL Express, 3-7 работни дена
DHL e-commerce, 12-22 работни дена
FedEx меѓународен приоритет, 3-7 работни дена
EMS, 10-15 работни дена
регистрирана воздушна пошта, 15-30 работни дена
Цени за испорака Цените за испорака за вашата нарачка може да се најдат во количката.
Опција за испорака Обезбедуваме меѓународен превоз со DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express и регистрирана воздушна пошта.
Следење на испорака Ќе ве известиме по е-пошта со број за следење штом ќе се испрати нарачката.
Можете исто така да го најдете бројот за следење во историјата на нарачки.
Враќање / Гаранција Враќање Враќањата вообичаено се прифаќаат кога ќе се завршат во рок од 30 дена од датумот на испораката, ве молиме контактирајте со службата за корисници за овластување за враќање.
Деловите треба да бидат неискористени и во оригинално пакување.
Клиентот треба да ја преземе одговорноста за испораката.
Гаранција Сите купувања доаѓаат со политика за враќање на пари од 30 дена, плус 90-дневна гаранција за какви било производствени дефекти.
Оваа гаранција нема да важи за кој било предмет каде што дефектите се предизвикани од неправилно склопување на клиентот, неуспехот од страна на клиентот да ги следи упатствата, модификација на производот, небрежност или неправилно работење

Препорака за Вас

Слика Број на дел Опис Акции Единечната цена Купи
CY7C1360C-166AXC

CY7C1360C-166AXC

Rochester Electronics

CACHE SRAM, 256KX36, 3.5NS PQFP1

На залиха: 0

$12.42000

7142SA100C

7142SA100C

Renesas Electronics America

IC SRAM 16KBIT PARALLEL SB48

На залиха: 0

$63.07600

NM24C05UFM8

NM24C05UFM8

Rochester Electronics

IC EEPROM 4KBIT I2C 400KHZ 8SO

На залиха: 0

$0.42000

SM668GX4-AC

SM668GX4-AC

Silicon Motion

FERRI-EMMC BGA 100-B EMMC 5.0 SL

На залиха: 0

$12.20000

UPD44164362BF5-E40X-EQ3-A

UPD44164362BF5-E40X-EQ3-A

Rochester Electronics

DDR SRAM, 512KX36, 0.45NS

На залиха: 648

$10.55000

SST39VF200A-70-4C-EKE-T

SST39VF200A-70-4C-EKE-T

Roving Networks / Microchip Technology

IC FLASH 2MBIT PARALLEL 48TSOP

На залиха: 0

$1.41000

5962-3829411MZA

5962-3829411MZA

Renesas Electronics America

IC SRAM 64KBIT PARALLEL 28CDIP

На залиха: 0

$23.11278

CY7C1370S-200BZI

CY7C1370S-200BZI

Rochester Electronics

IC SRAM 18MBIT PARALLEL 165FBGA

На залиха: 223

$33.47000

MT58V512V36FT-8.5

MT58V512V36FT-8.5

Rochester Electronics

CACHE SRAM, 512KX36, 8.5NS PQFP1

На залиха: 580

$18.79000

AT25XE081D-UUN-T

AT25XE081D-UUN-T

Adesto Technologies

IC FLASH 8MBIT SPI/QUAD 8WLCSP

На залиха: 0

$0.66000

Категорија на производи

Top