MT46V32M16BN-5B:F

Сликата е за референца, ве молиме контактирајте не за да ја добиете вистинската слика

Производител Дел

MT46V32M16BN-5B:F

Производителот
Micron Technology
Опис
IC DRAM 512MBIT PARALLEL 60FBGA
Категорија
интегрирани кола
Семејство
меморија
Серии
-
На залиха
10000
Листови со податоци онлајн
MT46V32M16BN-5B:F PDF
Истражување
 • серија:-
 • пакет:Tray
 • статус на дел:Obsolete
 • тип на меморија:Volatile
 • формат на меморија:DRAM
 • технологија:SDRAM - DDR
 • големина на меморија:512Mb (32M x 16)
 • мемориски интерфејс:Parallel
 • фреквенција на часовникот:200 MHz
 • пишување циклус време - збор, страница:15ns
 • време за пристап:700 ps
 • напон - напојување:2.5V ~ 2.7V
 • Работна температура:0°C ~ 70°C (TA)
 • тип на монтирање:Surface Mount
 • пакет / куќиште:60-TFBGA
 • добавувач уред пакет:60-FBGA (10x12.5)
Испорака Период на испорака За деловите што се на залиха, нарачките се проценуваат да се испорачаат за 3 дена.
Ние испраќаме нарачки еднаш дневно околу 17 часот, освен недела.
Откако ќе се испрати, проценетото време за испорака зависи од долунаведените курири што сте ги избрале.
DHL Express, 3-7 работни дена
DHL e-commerce, 12-22 работни дена
FedEx меѓународен приоритет, 3-7 работни дена
EMS, 10-15 работни дена
регистрирана воздушна пошта, 15-30 работни дена
Цени за испорака Цените за испорака за вашата нарачка може да се најдат во количката.
Опција за испорака Обезбедуваме меѓународен превоз со DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express и регистрирана воздушна пошта.
Следење на испорака Ќе ве известиме по е-пошта со број за следење штом ќе се испрати нарачката.
Можете исто така да го најдете бројот за следење во историјата на нарачки.
Враќање / Гаранција Враќање Враќањата вообичаено се прифаќаат кога ќе се завршат во рок од 30 дена од датумот на испораката, ве молиме контактирајте со службата за корисници за овластување за враќање.
Деловите треба да бидат неискористени и во оригинално пакување.
Клиентот треба да ја преземе одговорноста за испораката.
Гаранција Сите купувања доаѓаат со политика за враќање на пари од 30 дена, плус 90-дневна гаранција за какви било производствени дефекти.
Оваа гаранција нема да важи за кој било предмет каде што дефектите се предизвикани од неправилно склопување на клиентот, неуспехот од страна на клиентот да ги следи упатствата, модификација на производот, небрежност или неправилно работење

Препорака за Вас

Слика Број на дел Опис Акции Единечната цена Купи
MT25QL128ABA1ESE-MSIT

MT25QL128ABA1ESE-MSIT

Micron Technology

IC FLSH 128MBIT SPI 133MHZ 8SOP2

На залиха: 2.500

По нарачка: 2.500

$35.58900

W25Q16FWBYIG

W25Q16FWBYIG

Winbond Electronics Corporation

IC FLASH 16MBIT SPI/QUAD 8WLCSP

На залиха: 450.000

По нарачка: 450.000

$0.00000

AT24C64AN-10SI-2.7

AT24C64AN-10SI-2.7

Roving Networks / Microchip Technology

IC EEPROM 64KBIT I2C 8SOIC

На залиха: 3.000

По нарачка: 3.000

$0.00000

MTFC4GMWDM-3M AIT

MTFC4GMWDM-3M AIT

Micron Technology

IC FLASH 32GBIT MMC 153TFBGA

На залиха: 10.000

По нарачка: 10.000

$0.00000

M29W040B90N1

M29W040B90N1

Micron Technology

IC FLASH 4MBIT PARALLEL 32TSOP

На залиха: 100.000

По нарачка: 100.000

$0.00000

W631GG6KB12I TR

W631GG6KB12I TR

Winbond Electronics Corporation

IC DRAM 1GBIT PARALLEL 96WBGA

На залиха: 2.000

По нарачка: 2.000

$1.32300

DS1220AD-200IND

DS1220AD-200IND

Maxim Integrated

IC NVSRAM 16KBIT PARALLEL 24EDIP

На залиха: 250.000

По нарачка: 250.000

$7.45000

AT25010A-10TI-2.7

AT25010A-10TI-2.7

Roving Networks / Microchip Technology

IC EEPROM 1KBIT SPI 20MHZ 8TSSOP

На залиха: 300.000

По нарачка: 300.000

$0.00000

MX25L3255DXCI-10G

MX25L3255DXCI-10G

Macronix

IC FLASH 32MBIT SPI 24CSPBGA

На залиха: 32.342

По нарачка: 32.342

$0.00000

AT24C1024B-TH-B

AT24C1024B-TH-B

Roving Networks / Microchip Technology

IC EEPROM 1MBIT I2C 1MHZ 8TSSOP

На залиха: 400

По нарачка: 400

$0.00000

Категорија на производи

Top