STK16C88-WF25I

Сликата е за референца, ве молиме контактирајте не за да ја добиете вистинската слика

Производител Дел

STK16C88-WF25I

Производителот
Cypress Semiconductor
Опис
IC NVSRAM 256KBIT PARALLEL 28DIP
Категорија
интегрирани кола
Семејство
меморија
Серии
-
На залиха
0
Листови со податоци онлајн
STK16C88-WF25I PDF
Истражување
 • серија:-
 • пакет:Tube
 • статус на дел:Obsolete
 • тип на меморија:Non-Volatile
 • формат на меморија:NVSRAM
 • технологија:NVSRAM (Non-Volatile SRAM)
 • големина на меморија:256Kb (32K x 8)
 • мемориски интерфејс:Parallel
 • фреквенција на часовникот:-
 • пишување циклус време - збор, страница:25ns
 • време за пристап:25 ns
 • напон - напојување:4.5V ~ 5.5V
 • Работна температура:-40°C ~ 85°C (TA)
 • тип на монтирање:Through Hole
 • пакет / куќиште:28-DIP (0.600", 15.24mm)
 • добавувач уред пакет:28-DIP
Испорака Период на испорака За деловите што се на залиха, нарачките се проценуваат да се испорачаат за 3 дена.
Ние испраќаме нарачки еднаш дневно околу 17 часот, освен недела.
Откако ќе се испрати, проценетото време за испорака зависи од долунаведените курири што сте ги избрале.
DHL Express, 3-7 работни дена
DHL e-commerce, 12-22 работни дена
FedEx меѓународен приоритет, 3-7 работни дена
EMS, 10-15 работни дена
регистрирана воздушна пошта, 15-30 работни дена
Цени за испорака Цените за испорака за вашата нарачка може да се најдат во количката.
Опција за испорака Обезбедуваме меѓународен превоз со DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express и регистрирана воздушна пошта.
Следење на испорака Ќе ве известиме по е-пошта со број за следење штом ќе се испрати нарачката.
Можете исто така да го најдете бројот за следење во историјата на нарачки.
Враќање / Гаранција Враќање Враќањата вообичаено се прифаќаат кога ќе се завршат во рок од 30 дена од датумот на испораката, ве молиме контактирајте со службата за корисници за овластување за враќање.
Деловите треба да бидат неискористени и во оригинално пакување.
Клиентот треба да ја преземе одговорноста за испораката.
Гаранција Сите купувања доаѓаат со политика за враќање на пари од 30 дена, плус 90-дневна гаранција за какви било производствени дефекти.
Оваа гаранција нема да важи за кој било предмет каде што дефектите се предизвикани од неправилно склопување на клиентот, неуспехот од страна на клиентот да ги следи упатствата, модификација на производот, небрежност или неправилно работење

Препорака за Вас

Слика Број на дел Опис Акции Единечната цена Купи
NM93C86AN

NM93C86AN

Rochester Electronics

IC EEPROM 16KBIT SPI 1MHZ 8DIP

На залиха: 21.178

$0.81000

24LC128-I/MF

24LC128-I/MF

Roving Networks / Microchip Technology

IC EEPROM 128KBIT I2C 8DFN

На залиха: 88

$0.82000

24LC02B/SN

24LC02B/SN

Roving Networks / Microchip Technology

IC EEPROM 2KBIT I2C 400KHZ 8SOIC

На залиха: 1.923

$0.24000

AF064GEC5A-2001A3

AF064GEC5A-2001A3

ATP Electronics, Inc.

IC 64GBIT 153BGA

На залиха: 5

$121.04000

CY62168G30-45BVXI

CY62168G30-45BVXI

Cypress Semiconductor

IC SRAM 16MBIT PARALLEL 48VFBGA

На залиха: 0

$15.00000

IS46TR16128DL-125KBLA1

IS46TR16128DL-125KBLA1

ISSI (Integrated Silicon Solution, Inc.)

IC DRAM 2GBIT PARALLEL 96TWBGA

На залиха: 0

$6.97884

AT25XE512C-SSHN-T

AT25XE512C-SSHN-T

Adesto Technologies

IC FLASH 512KBIT SPI 8SOIC

На залиха: 0

$0.71000

FM24C17UFLZEMT8

FM24C17UFLZEMT8

Rochester Electronics

IC EEPROM 16KBIT I2C 8TSSOP

На залиха: 0

$0.41000

MT58V512V36FT-8.5

MT58V512V36FT-8.5

Rochester Electronics

CACHE SRAM, 512KX36, 8.5NS PQFP1

На залиха: 580

$18.79000

UPD46364362BF1-E40Y-EQ1-A

UPD46364362BF1-E40Y-EQ1-A

Rochester Electronics

DDR SRAM, 1MX36, 0.45NS

На залиха: 227

$23.36000

Категорија на производи

Top