MTFC4GMVEA-WT

Сликата е за референца, ве молиме контактирајте не за да ја добиете вистинската слика

Производител Дел

MTFC4GMVEA-WT

Производителот
Micron Technology
Опис
IC FLASH 32GBIT MMC 153WFBGA
Категорија
интегрирани кола
Семејство
меморија
Серии
-
На залиха
0
Листови со податоци онлајн
-
Истражување
 • серија:e•MMC™
 • пакет:Tray
 • статус на дел:Obsolete
 • тип на меморија:Non-Volatile
 • формат на меморија:FLASH
 • технологија:FLASH - NAND
 • големина на меморија:32Gb (4G x 8)
 • мемориски интерфејс:MMC
 • фреквенција на часовникот:-
 • пишување циклус време - збор, страница:-
 • време за пристап:-
 • напон - напојување:2.7V ~ 3.6V
 • Работна температура:-25°C ~ 85°C (TA)
 • тип на монтирање:Surface Mount
 • пакет / куќиште:153-WFBGA
 • добавувач уред пакет:153-WFBGA (11.5x13)
Испорака Период на испорака За деловите што се на залиха, нарачките се проценуваат да се испорачаат за 3 дена.
Ние испраќаме нарачки еднаш дневно околу 17 часот, освен недела.
Откако ќе се испрати, проценетото време за испорака зависи од долунаведените курири што сте ги избрале.
DHL Express, 3-7 работни дена
DHL e-commerce, 12-22 работни дена
FedEx меѓународен приоритет, 3-7 работни дена
EMS, 10-15 работни дена
регистрирана воздушна пошта, 15-30 работни дена
Цени за испорака Цените за испорака за вашата нарачка може да се најдат во количката.
Опција за испорака Обезбедуваме меѓународен превоз со DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express и регистрирана воздушна пошта.
Следење на испорака Ќе ве известиме по е-пошта со број за следење штом ќе се испрати нарачката.
Можете исто така да го најдете бројот за следење во историјата на нарачки.
Враќање / Гаранција Враќање Враќањата вообичаено се прифаќаат кога ќе се завршат во рок од 30 дена од датумот на испораката, ве молиме контактирајте со службата за корисници за овластување за враќање.
Деловите треба да бидат неискористени и во оригинално пакување.
Клиентот треба да ја преземе одговорноста за испораката.
Гаранција Сите купувања доаѓаат со политика за враќање на пари од 30 дена, плус 90-дневна гаранција за какви било производствени дефекти.
Оваа гаранција нема да важи за кој било предмет каде што дефектите се предизвикани од неправилно склопување на клиентот, неуспехот од страна на клиентот да ги следи упатствата, модификација на производот, небрежност или неправилно работење

Препорака за Вас

Слика Број на дел Опис Акции Единечната цена Купи
24LC04BH-E/ST

24LC04BH-E/ST

Roving Networks / Microchip Technology

IC EEPROM 4KBIT I2C 8TSSOP

На залиха: 0

$0.33000

CY7C1313CV18-200BZXI

CY7C1313CV18-200BZXI

Rochester Electronics

IC SRAM 18MBIT PARALLEL 165FBGA

На залиха: 261

$29.46000

CY7C266-45WC

CY7C266-45WC

Rochester Electronics

UVPROM, 8KX8, 45NS, CMOS, CDIP28

На залиха: 0

$16.11000

RM24C32C-BSNC-B

RM24C32C-BSNC-B

Adesto Technologies

IC CBRAM 32KBIT I2C 750KHZ 8SOIC

На залиха: 0

$0.30452

W94AD6KBHX5E

W94AD6KBHX5E

Winbond Electronics Corporation

IC DRAM 1GBIT PARALLEL 60VFBGA

На залиха: 0

$4.81881

W25Q64JWZPIM TR

W25Q64JWZPIM TR

Winbond Electronics Corporation

IC FLASH 64MBIT SPI/QUAD 8WSON

На залиха: 0

$1.00971

CY62256VL-70SNC

CY62256VL-70SNC

Rochester Electronics

STANDARD SRAM, 32KX8, 70NS

На залиха: 256

$1.89000

IS42VM32800K-6BLI

IS42VM32800K-6BLI

ISSI (Integrated Silicon Solution, Inc.)

IC DRAM 256MBIT PARALLEL 90TFBGA

На залиха: 0

$6.05463

70V07L55G

70V07L55G

Renesas Electronics America

IC SRAM 256KBIT PARALLEL 68PGA

На залиха: 0

$86.85556

25LC512-I/SN

25LC512-I/SN

Roving Networks / Microchip Technology

IC EEPROM 512KBIT SPI 8SOIC

На залиха: 1.473

$1.79000

Категорија на производи

Top