SX8653IWLTRT

Сликата е за референца, ве молиме контактирајте не за да ја добиете вистинската слика

Производител Дел

SX8653IWLTRT

Производителот
Semtech
Опис
IC SCREEN CNTRL 12BIT 14DFN
Категорија
интегрирани кола
Семејство
стекнување податоци - контролери на екран на допир
Серии
-
На залиха
0
Листови со податоци онлајн
SX8653IWLTRT PDF
Истражување
 • серија:-
 • пакет:Tape & Reel (TR)
 • статус на дел:Obsolete
 • екран на допир:4 or 5 Wire Resistive
 • резолуција (битови):12 b
 • интерфејс:SPI
 • референца на напон:Internal
 • напон - напојување:1.65V ~ 3.7V
 • струја - снабдување:105 µA
 • Работна температура:-40°C ~ 85°C
 • тип на монтирање:Surface Mount
 • пакет / куќиште:14-WFDFN Exposed Pad
 • добавувач уред пакет:14-DFN (4x3)
Испорака Период на испорака За деловите што се на залиха, нарачките се проценуваат да се испорачаат за 3 дена.
Ние испраќаме нарачки еднаш дневно околу 17 часот, освен недела.
Откако ќе се испрати, проценетото време за испорака зависи од долунаведените курири што сте ги избрале.
DHL Express, 3-7 работни дена
DHL e-commerce, 12-22 работни дена
FedEx меѓународен приоритет, 3-7 работни дена
EMS, 10-15 работни дена
регистрирана воздушна пошта, 15-30 работни дена
Цени за испорака Цените за испорака за вашата нарачка може да се најдат во количката.
Опција за испорака Обезбедуваме меѓународен превоз со DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express и регистрирана воздушна пошта.
Следење на испорака Ќе ве известиме по е-пошта со број за следење штом ќе се испрати нарачката.
Можете исто така да го најдете бројот за следење во историјата на нарачки.
Враќање / Гаранција Враќање Враќањата вообичаено се прифаќаат кога ќе се завршат во рок од 30 дена од датумот на испораката, ве молиме контактирајте со службата за корисници за овластување за враќање.
Деловите треба да бидат неискористени и во оригинално пакување.
Клиентот треба да ја преземе одговорноста за испораката.
Гаранција Сите купувања доаѓаат со политика за враќање на пари од 30 дена, плус 90-дневна гаранција за какви било производствени дефекти.
Оваа гаранција нема да важи за кој било предмет каде што дефектите се предизвикани од неправилно склопување на клиентот, неуспехот од страна на клиентот да ги следи упатствата, модификација на производот, небрежност или неправилно работење

Препорака за Вас

Слика Број на дел Опис Акции Единечната цена Купи
CYTMA445-44LQI33ACA

CYTMA445-44LQI33ACA

Cypress Semiconductor

IC MCU 32BIT 44QFN

На залиха: 44.935

$0.00000

SX8677IWLTRT

SX8677IWLTRT

Semtech

IC SCREEN CNTRL 12BIT 20QFN

На залиха: 35.086

$0.00000

CYTMA568-70BUI54AWT

CYTMA568-70BUI54AWT

Cypress Semiconductor

IC MCU TRUETOUCH 70BGA

На залиха: 30.626

$0.00000

CP7771BT

CP7771BT

Cypress Semiconductor

IC SCREEN CNTRL TRUETOUCH 48QFN

На залиха: 37.872

$0.00000

AD7879ACBZ-500R7

AD7879ACBZ-500R7

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

IC SCREEN CNTRL 12BIT 16LFCSP

На залиха: 47.482

$0.00000

MAX11803ETC+G3U

MAX11803ETC+G3U

Maxim Integrated

INTEGRATED CIRCUIT

На залиха: 33.793

$0.00000

CP8133DTT

CP8133DTT

Cypress Semiconductor

IC SCREEN CNTRL TRUETOUCH

На залиха: 36.521

$0.00000

CP7862ATT

CP7862ATT

Cypress Semiconductor

IC SCREEN CNTRL TRUETOUCH 84BGA

На залиха: 31.223

$0.00000

STMPE812ABJR

STMPE812ABJR

STMicroelectronics

IC SCREEN CNTRL 12BIT 12CSP

На залиха: 36.553

$0.00000

ATMXT144UD-AMTSPIVAO

ATMXT144UD-AMTSPIVAO

Roving Networks / Microchip Technology

MAXTOUCH TOUCHSCREEN CTLR QFN

На залиха: 39.096

$0.00000

Категорија на производи

Top